G Suite

Nemáte ještě G Suite? Přidejte se k 90 milionům studentů a učitelů, kteří používají G Suite, protože jim umožňuje lépe a snadněji komunikovat, spolupracovat a sdílet. Připravíte tím svoji školu na digitální dovednosti 21. století a na výuku 4.0.

Nulové náklady

Objevte kouzlo jednoduchého a bezúdržbového IT a ušetřený čas a finance investujte do rozvoje školy. S G Suite neřešíte zálohování, aktualizace ani obnovu serverového hardwaru.

Diskový prostor a počet účtů? Neomezený. Technická podpora? Nonstop. Cena? Neplatíte ani korunu.


Nový styl práce

Umožněte svým žákům a učitelům využívat nový styl práce a vzdělávání založený na online sdílení, komunikaci a spolupráci. Už žádné přeposílání příloh v emailu, zbytečné papíry nebo zastaralé informace. A to vše máte přístupné z libovolného operačního systému, stačí jen internetový prohlížeč.

přímo pro výuku

Testy vyhodnocené automaticky? Snadné zadávání a hodnocení úkolů? Lepší možnosti Individualizované výuky? V G Suite je celá řada chytrých a jednoduchých nástrojů přímo vytvořených pro učitele, které vám zjednoduší práci.

Jak přechod ke Google probíhá?

Zaregistruji Vám účet a vyřídím ověření způsobilosti. V Česku mohou využívat G Suigte pro vzdělávání všechny typy škol včetně základních uměleckých škol.

Vytvořím uživatelské účty, skupinové emaily a nastavím jednotlivé aplikace G Suite tak, jak je to na školách běžné.. Zabezpečím Vám doménu pomocí dvoufaktorového ověření, nastavím také záznamy DKIM, SPF a DMARK.

Máte emaily u lokálního poskytovatele nebo přecházíte od Microsoftu? Žádný problém, emaily a kontakty vám přesunu do Vašich nových účtů.

Ukážu Vám, jak to funguje na jiných školách. Načerpáte tak inspiraci jak nastavit procesy ve škole. Online sborovna, sdílené kalendáře, rezervace zdrojů nebo školní intranet jsou jen malou ukázkou.

Naučím Vašeho administrátora jak se starat o G Suite. Bude tak umět hromadně nahrávat nové uživatele, měnit hesla a provádět běžné úkoly školního admina.

Za 3 týdny je hotovo.